Unikalny system do samodzielnej budowy małej architektury ogrodowej

aktualności

10.06.2016

Poszukiwana osoba.

    Szukam uczciwej osoby, która zauważy potencjał w moim pomyśle i ma ochotę, chęci i wykształcenie (marketing, menadżer) do dalszego wspólnego rozwijania produktu.
17.10.2014

Nowe materiały.

Można pobrać najnowsze materiały informacyjne

15.08.2014

Nowa maszyna.

Jest już uruchomiona nowa maszyna, która umożliwia wpełni zautomatyzowana i powtarzalną produkcje klocka.

15.01.2014

Przedstawiciel handlowy.

Poszukuję przedstawiciela handlowego, którego zadaniem będzie utworzenie sieci sprzedaży produktu a następnie zarządzanie działem sprzedaży.

15.01.2014

Nowe urządzenie.

Niedługo odbieram zamówione, w pełni zautomatyzowane urządzenie do produkcji klocka ogrodowego. Jest to maszyna, która została zaprojektowana na podstawie przeprowadzonych doświadczeń i prób na maszynie prototypowej, specjalnie dla klocka i dlatego powinna wyeliminować wszystkie poprzednie problemy.

15.01.2014

Przedwczesny start.

Niestety próby większej produkcji klocka ogrodowego na dotychczasowej prototypowej maszynie nie były zadowalające. Ze względu na ręczne sterowanie nie można było w 100% zapewnić powtarzalności produktu. Sama maszyna która przeszła wiele przeróbek (prototyp) nie zapewniała również stabilności. Dlatego nie mogłem z czystym sumieniem zaoferować klocka ogrodowego potencjalnym klientom.

06.05.2013

Zaczynamy sprzedaż.

Nareszcie po kilkuletnich testach i próbach rozpoczynamy sprzedaż Klocka Ogrodowego.

Zapraszamy do nas od 8:00 do 16:00.Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w przeglądarce lub konfiguracji usługi.

zamknij